475MKP275KHG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
475MKP275KHG
JLCPCB Part #
C5902879
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 4.7uF X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS