VZH470M1CTR-0606S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VZH470M1CTR-0606S
JLCPCB Part #
C3829201
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 230mA@100kHz 47uF 6.3mm 6mm ±20% SMD,D6.3xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS