SMB6F24AY
MFR.Part #
SMB6F24AY
JLCPCB Part #
C1980613
Description
-55℃~+175℃ 200nA 24V 30.4V 53.5A@8/20us 53.5V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS