SMC30J36CA
MFR.Part #
SMC30J36CA
JLCPCB Part #
C1975842
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 200nA 36V 36kW@8/20us 40V 503A@8/20us 76V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS