SMB6F26AY
MFR.Part #
SMB6F26AY
JLCPCB Part #
C1980609
Description
-55℃~+175℃ 200nA 26V 32.7V 59V 600W 75A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS