SMB6F22AY
MFR.Part #
SMB6F22AY
JLCPCB Part #
C1978297
Description
-55℃~+175℃ 17.7A 1uA 22V 27V 49.2V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS