ZVR07D241KK6F5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
ZVR07D241KK6F5A0
JLCPCB Part #
C2919233
Package
Plugin,P=5mm
Description
150V 200V 240V 395V 5mm 800A 插件,P=5mm Varistors ROHS