ZVR14D821KL8B7A0
MFR.Part #
ZVR14D821KL8B7A0
JLCPCB Part #
C968806
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.355kV 2.5kA 510V 670V 7.5mm 820V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS