DCT103M22Y5UF6FJ5A0
MFR.Part #
DCT103M22Y5UF6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896035
Package
Plugin,P=5mm
Description
10nF 50V 5mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS