DCH471K26Y5PP6FJ7A0
MFR.Part #
DCH471K26Y5PP6FJ7A0
JLCPCB Part #
C2896510
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2kV 470pF 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS