DCF471K34Y5PG6BL0A0
MFR.Part #
DCF471K34Y5PG6BL0A0
JLCPCB Part #
C968840
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 470pF Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS