DCH182K34Y5PN6FJ5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCH182K34Y5PN6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896319
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.8nF 1kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS