DCT471K20Y5PF6FL5A0
MFR.Part #
DCT471K20Y5PF6FL5A0
JLCPCB Part #
C2896047
Package
Plugin,P=5mm
Description
470pF 50V 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS