DCH102M22Y5VN6FJ5A0
MFR.Part #
DCH102M22Y5VN6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896236
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 1nF 5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS