DCF221K26Y5PG6WK0A0
MFR.Part #
DCF221K26Y5PG6WK0A0
JLCPCB Part #
C3008257
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 250V Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS