DCH471K22Y5P16FJ5DB
MFR.Part #
DCH471K22Y5P16FJ5DB
JLCPCB Part #
C2896486
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 470pF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS