DCH221K26Y5PR6JK0C8
MFR.Part #
DCH221K26Y5PR6JK0C8
JLCPCB Part #
C2896357
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 220pF 3kV Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS