DCF680K24Y5PG62LBH7
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCF680K24Y5PG62LBH7
JLCPCB Part #
C7545194
Package
Plugin,P=9.3mm
Description
400V 68pF Y1 ±10% Plugin,P=9.3mm Safety Capacitors ROHS