DCH221K22Y5PN6WP5A0
MFR.Part #
DCH221K22Y5PN6WP5A0
JLCPCB Part #
C2896345
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 220pF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS