DCH221K22Y5PN6FL7BU
MFR.Part #
DCH221K22Y5PN6FL7BU
JLCPCB Part #
C2896342
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1kV 220pF 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS