WW4FT30R0
MFR.Part #
WW4FT30R0
JLCPCB Part #
C2593919
Description
-55℃~+350℃ 30Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS