WW4FT35K0
MFR.Part #
WW4FT35K0
JLCPCB Part #
C3512933
Description
-55℃~+350℃ 35kΩ 4W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS