WW1FT10R0
MFR.Part #
WW1FT10R0
JLCPCB Part #
C3431717
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS