WW4FB30R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW4FB30R0
JLCPCB Part #
C5833322
Package
Plugin,D6.9xL17.8mm
Description
-55℃~+350℃ 30Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS