WW4JT100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW4JT100R
JLCPCB Part #
C2593395
Package
Plugin,D6.9xL17.8mm
Description
-55℃~+350℃ 100Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS