WW2JT1R00
MFR.Part #
WW2JT1R00
JLCPCB Part #
C2592905
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 1Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS