WW2JT5R00
MFR.Part #
WW2JT5R00
JLCPCB Part #
C3453899
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS