WW2FT100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW2FT100R
JLCPCB Part #
C2592978
Package
Plugin,D4xL9.4mm
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 100Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS