WW2JB33R0
MFR.Part #
WW2JB33R0
JLCPCB Part #
C2646300
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 33Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS