WW3JT1R00
MFR.Part #
WW3JT1R00
JLCPCB Part #
C2593110
Description
-55℃~+350℃ 1Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS