RNCF1210DKE23R2
MFR.Part #
RNCF1210DKE23R2
JLCPCB Part #
C2520879
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.2Ω 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS