WW2JB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW2JB10R0
JLCPCB Part #
C2646056
Package
Plugin,D4xL9.4mm
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 10Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS