WW2JT43R0
MFR.Part #
WW2JT43R0
JLCPCB Part #
C7117803
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 43Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS