WW3JB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3JB10R0
JLCPCB Part #
C2646100
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS