WW2JT8R20
MFR.Part #
WW2JT8R20
JLCPCB Part #
C2592906
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 8.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS