WW2AJB10R0
MFR.Part #
WW2AJB10R0
JLCPCB Part #
C6002170
Package
Plugin,D4xL14mm
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 2.5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D4xL14mm Through Hole Resistors ROHS