WW2BT5R60
MFR.Part #
WW2BT5R60
JLCPCB Part #
C2593961
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 5.6Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS