MG1FB825K
MFR.Part #
MG1FB825K
JLCPCB Part #
C6903558
Description
-55℃~+175℃ 1W 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS