WW2BTR500
MFR.Part #
WW2BTR500
JLCPCB Part #
C2593994
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 500mΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±90ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS