WW2BB120R
MFR.Part #
WW2BB120R
JLCPCB Part #
C2646625
Package
Plugin,D4xL9.4mm
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 120Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS