WW2ABB120R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW2ABB120R
JLCPCB Part #
C3514521
Package
Plugin,D4xL14mm
Description
-55℃~+350℃ 120Ω 2.5W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL14mm Through Hole Resistors ROHS