WW2JB220R
MFR.Part #
WW2JB220R
JLCPCB Part #
C3498238
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 220Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS