WW3FB120R
MFR.Part #
WW3FB120R
JLCPCB Part #
C5833270
Description
-55℃~+350℃ 120Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS