WW2BT2K94
MFR.Part #
WW2BT2K94
JLCPCB Part #
C2593968
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 2.94kΩ Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS