WW2AFB120R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW2AFB120R
JLCPCB Part #
C6358219
Package
Plugin,D4xL14mm
Description
-55℃~+350℃ 120Ω 2.5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4xL14mm Through Hole Resistors ROHS