WW12FT69R8
MFR.Part #
WW12FT69R8
JLCPCB Part #
C3512016
Description
-55℃~+350℃ 400mW 69.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS