WW2ADB39R2
MFR.Part #
WW2ADB39R2
JLCPCB Part #
C6030083
Package
Plugin,D4xL14mm
Description
-55℃~+350℃ 2.5W 39.2Ω Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D4xL14mm Through Hole Resistors ROHS