WW2AFB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW2AFB10R0
JLCPCB Part #
C3551359
Package
Plugin,D4xL14mm
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 2.5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL14mm Through Hole Resistors ROHS