WW1JTR180
MFR.Part #
WW1JTR180
JLCPCB Part #
C2593431
Description
-55℃~+350℃ 180mΩ 1W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS