CF14GT24R0
MFR.Part #
CF14GT24R0
JLCPCB Part #
C2586985
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 24Ω 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS